Feladatok

  • Vendégek fogadása, információnyújtás
  • Postai ügyintézés (kimenő levelek előkészítése, feladása, bejövő levelek felvétele)
  • Az iroda gördülékeny, zavartalan működésében való részvétel
  • Pénzügyi és adminisztratív jellegű feladatok ellátása (iktatás, szkennelés, lefűzés, archiválás)
  • Nyilvántartások vezetése, aktualizálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret
  • Rátermettség, határozottság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség
  • Kellemes, modern munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus és innovatív csapatban zajló munka
  • Munkavégzés helyszíne: II. kerület
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 9:00-17:30

Céginformáció

Cégünk magas színvonalon látja el a számviteli, a kontrolling és a HR szolgáltatások teljeskörű partnerre szabott feladatait.

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület, Pusztaszeri út

Recepciós munkatársat keresünk.

Önéletrajzokat a lenti "jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: New Wave Service Kft.