Feladatok

  • Új ügyfelek felkutatása
  • Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Konkurencia figyelés
  • Útvonalterv szerint ügyfelek látogatása
  • Rendelés felvétel
  • A területre kitűzött értékesítési tervek elérése
  • Napi jelentések készítése

Elvárások

  • A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen, hogy az új kolléga barkács és hasonló profilú üzletekkel meglévő kapcsolatokkal rendelkezzen
  • Legalább 5 éves területi képviselő tapasztalattal rendelkezzen
  • Belülről motivált legyen
  • Elszámoltatható legyen

Előnyt jelent

  • Hasonló profilú üzletekkel lévő kapcsolatrendszer
  • Területi képviselő tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapfizetés és bónusz
  • Vállalati autó
  • Laptop
  • Telefon
  • Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A HAMAR-BARKÁCS KFT., szerszám és kötőelem nagykereskedéssel foglalkozó, több mint 33 éve működő, 100% -ban magyar tulajdonú vállalat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát nettó bérigényének feltüntetésével

Cégnév: Hamar-Barkács KFT.