Feladatok

- adott területen régi ügyfelek felkeresése
- új üzleti kapcsolatok kiépítése
- ügyfelekkel való kapcsolattartás
- önálló munkavégzés

Elvárások

- középfokú végzettség
- B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- önálló munkavégzésre való alkalmasság
- jó kommunikációs készség
- kiváló együttműködő és problémamegoldó képesség
- hasonló értékesítési munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

- felsőfokú végzettség
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- főállású munkaviszony
- értékesítéshez szükséges eszközök (gépjármű, táblagép, telefon)
- versenyképes jövedelem
- kötetlen munkaidő

Céginformáció

A Panyolai Szilvórium Zrt. 2002-ben alakult, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. Cégünk az élelmiszeripari kategóriába tartozó desztillált szeszesitalokat (pálinkákat) gyárt, különböző gyümölcs-alapanyagokból készülő termékeinek fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Vállalatunk manufaktúraként működik, a Panyolai Pálinkák mindegyike magas értéketképviselő kézműves termék. Filozófiánk: a piacon való tartós jelenlét csak magas minőségű termékek létrehozásával érhető el.
A vállalatnál legfontosabbak az alapvető emberi értékek: egyszerűség, egyenesség, őszinteség. Szigorúan tartjuk magunkat és a vállalati elveket ezekhez az alapvető stratégiákhoz: minőség, tisztaság, korrektség.

Jelentkezem gombra kattintás után csatolja a fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Panyolai Szilvórium Zrt.