Feladatok

Feladataid lesznek:

  • Budapest keleti részén és Pest megye területén új ügyfelek felkutatása, fejlesztése
  • Új ügyfelek felkutatása a területen
  • Kenőanyagok és autókozmetikumok értékesítése az autóiparban, a mezőgazdaságban és az ipari szektorban
  • Együttműködés az üzleti stratégiák kidolgozásában és megvalósításában
  • Napi közvetlen kommunikáció a kollégákkal
  • Heti jelentések, piaci információnk küldése a vezetőség felé

Elvárások

Amit kérünk:

  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés, szervezőképesség
  • Aktív érdeklődés új dolgok megtanulása és az üzleti kihívások pozitív megoldásai iránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • „Kenőanyagos” kapcsolatrendszer és értékesítési képviselői gyakorlat előny

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Alapos szakmai képzés és fejlődési lehetőség
  • Stabil, családi hangulatú, multinacionális cég háttere, magyar piacon szerzett több, mint 28 éves tapasztalattal
  • Barátságos, stabil csapat
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Céges autó, mobiltelefon
  • Alapfizetés és motivációs jutalékrendszer
  • Azonnali munkakezdés

Céginformáció

Mi, az EAA-OIL Lubricants Hungary Kft, a sikeres európai üzleti csoport, az EAA-OIL csoport magyarországi tagja vagyunk, több mint 28 éves tapasztalattal a kenőanyag és autókozmetikai piacon.
Cégünk mottója: professzionalizmus, csapatmunka, első osztályú kiszolgálás és minőségi termékek biztosítása Ügyfeleink számára.

A Petronas, Mobil, Lukoil, ENI, Arexons, 77 Lubricants világmárkákat képviseljük. Értékesítési csapatunkba keresünk aktív, agilis kollégát.

A munkakör betöltésére előzetes személyes meghallgatás alapján kerül sor, amelyen egyeztetjük a munkaviszony feltételeit is (munkaidő, bér, munkába állás időpontja).

Cégnév: EAA-OIL Lubricants Hungary Kft.