Feladatok

-Területen elhelyezkedő meglévő és potenciális szépség szalonok,fodrászatok személyes felkeresése,látogatása határozott túraterv szerint
-Értékesítési folyamatok operatív támogatása
-Promóciók ismertetése a fodrászokkal,megrendelések feldolgozása,kezelése
-Bemutatók,szalontréningek szervezése,lebonyolítása,szorosan együtt működve a cég oktatóival
-Napi munkavégzés adminisztrációja,social media aktív használata

Elvárások

-Minimum középfokú végzettség
-Legalább 3-5év értékesítési tapasztalat
-Tárgyalóképes üzleti kommunikáció
-B kategóriás jogosítvány
-Üzleties megjelenés,határozott fellépés
-Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

-angol nyelv ismerete
-szépségipari(fodrász professional)élő kapcsolatrendszer

Amit kínálunk

-Versenyképes,kiemelt  kereseti lehetőség(fix juttatás a 3 hónap próbaidőre és fix és kiemelt jutalék rendszer a próbaidő letelte után(felső korlát nélkül))
-Vállalati személygépkocsi akár magáncélra is
-Laptop,Telefon
-Színes munkakör,változatos ügyfélkör és munkavégzés
-Nemzetközi sales meetingek
-Utazási lehetőség nemzetközi konferenciákra
-Prémium minőségű hajkozmetikai termékek forgalmazási lehetősége
-Nemzetközi márkák háttere közel 82 országra kiterjedően
-Költségtérítés megbeszélés szerint
-Alkalmazotti vagy megbízásos munkaviszony(megbeszélés szerint)

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Professzionális hajápoló és színmegváltoztató termékeket forgalmazó magyar disztribútor cég,keresi forgalmazott brandjeihez területi értékesítő és tanácsadó kollégáját.Munkavégzés helye:Vas-,Györ-Moson-Sopron-, Veszprém- és Komárom Vármegyék.Honlapjaink:hairspa.hu,goldahircare.hu,framesi.hu

Fényképes szakmai önéletrajzzal és kísérőlevéllel ellátott jelentkezését a június 21.-éig küldje el!

Cégnév: HAIR SPA KFT.