100% magyar tulajdonú, 25 éve stabilan működő, családias gondolkodású ipari automatizálással foglalkozó vállalkozásunk keresi új értékesítő/ üzletkötő munkatársát hosszútávú együttműködés céljából!

Feladatok:

  •  Fókusz az értékesítési célokra, új üzleti lehetőségek fejlesztése
  •  Meglévő partnerek látogatása, Ügyfélkör bővítése, új partnerek felkutatása, igények felmérése /személyes, telefonos és email-es kapcsolattartás/
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése /vezetővel való kapcsolattartás/
  • Termékbemutatók szervezése, prezentációk tartása
  • Kereskedelmi ajánlatok készítése
  • Hozzájárulás a csapat erőfeszítéseihez a közös eredmények elérése érdekében

Elvárások:

  • Legalább Középfokú végzettség
  • Értékesítési tapasztalat (minimum 2 év)
  • Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat, jó tájékozódási képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office) – Word, Excel, PPT
  • Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Műszaki beállítottság
  • Ipari gépek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent!
  • A tevékenység adminisztrációja
  • Marketing szóróanyagok terjesztése

Amit ajánlunk:

  • Céges laptop, telefon, autó
  • Alapbér és teljesítmény alapú jutalék
  • Szakmai képzések
  •  Stabil hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: országszerte, fixen telephelyen: Szele-Tech Bt,Nagytarcsa Ipari Park,M0-M31

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes szakmai önéletrajzát, fizetése igénye megjelölésével „JELENTKEZEM” gombra kattintva

Cégnév: SzeLe-Tech BT.