KALL Ingredients Kft.

Terepi kezelő, kazánkezelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Biomassza kazán területén történő takarítási és felügyeleti feladatok ellátása.

  • Az üzem területén lévő gépek kezelése, folyamatos üzem fenntartása, ellenőrzése.

  • Kisebb eseti karbantartások elvégzése.

  • Üzemzavar esetén, gyors reakció és elhárítás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Precizitás, pontos, megbízható munkavégzés.

  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség.

  • Műszakos munkarendben történő munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kazángépészeti ismeretek.

  • Kazánüzemben szerzett tapasztalat.

  • Szolnok közelében lévő lakhely.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelmet és juttatási csomagot biztosítunk:

    • teljesítménybónusz

    • 13. havi fizetés

    • cafeteria

    • magán egészségbiztosítás

    • karrier és képzési lehetőségek cégben vagy cégcsoporton belül

    • szezonális ajándékcsomagok

  • Ingyenes buszjáratot biztosítunk az alábbi településekről: Törökszentmiklós, Szolnok, Fegyvernek, Tiszaföldvár, Martfű, Kengyel, Tiszatenyő.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
Cégnév: Kall Ingredients Ltd. Kft.