Kazánkezelő állások

- 11 állás - összegyűjtöttük a nagy állásoldalak összes találatát
mai
mai

Álmai állásához magabiztos nyelvtudásra van szükség? A siker garantált, ha itt tanul nyelvet. Megnézem »

  Keresett pozíciók
Kazánkezelő
HOL?
  Távolság:
km-en belül

KULCSSZAVAK (tartalmazza)
Új keresés

A kazánkezelő munka értelmében a kazángépész biztosítja az adott vállalat gáz-, gőz-, és melegvíz ellátását. A berendezéseket ellenőrzi minden nap és üzemelteti azokat. Alapvető elvárás a kazánkezelő OKJ szakképesítés, illetve a problémamegoldó képesség.

Kazángépész feladatai
- ellenőrzi és üzemelteti, karbantartja az olaj / szén / gáz, kézi vagy automatikus üzemű kazánokat és segédberendezéseit
- hőenergia igény szerinti biztosítása, ipari hőellátó rendszer üzemeltetése
- kisebb karbantartások elvégzése
- az összegyűjtött és naplózott mérések, adatok rögzítése
- kezeléséhez tartozó terület megkövetelt higiéniai szinten tartása, takarítása
- gőzvezetékek és gőzszállító berendezések és szerelvények ellenőrzése
- hőközpontok és gőzelosztók, vízlágyító berendezések kezelése
- gőztermelés paramétereinek folyamatos figyelemmel kísérése, naplóban történő rögzítése

Elvárások
Az egyik fő elvárás a kazánkezelő munka betöltéséhez a kazánkezelői vagy gépészi szakképzettség. Ezek mellett fontos, hogy a kazángépész jó állóképességgel rendelkezzen és jól tudjon kommunikálni másokkal. Tekintve, hogy ez a fő feladata, fontos, hogy jó legyen a problémamegoldó képessége és jó stressztűrő képességgel rendelkezzen. Előnyt jelent ezek mellett a víz- és központi fűtés szerelő végzettség, illetve az érvényes tűzvédelmi vizsga.
Munkarend
Heti öt napban, 12 órás munkanapokkal, 2 műszakban.
Juttatások
Az alapbér mellett a kazángépész számíthat esetleges bónuszokra vagy egyéb juttatásokra. Ezek mellett támogatják a munkába járást is és biztosítják a munkaruhát. Esetenként a lakhatást is tudják támogatni.