Feladatok

Mindennapjaidat heti 40 órában, az üzlet nyitvatartásának megfelelően(hétvégén is) az alábbi feladatok fogják kitölteni:

  • Magyar Telekom termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Élményt nyújtó, konzultatív, professzionális ügyfélkiszolgálás
  • Az ügyfelek valós igényeinek felmérése, majd ez alapján a vállalati célok figyelembevétele mellett releváns ajánlat adása, szerződések megkötése
  • Eszközök bemutatása
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása

Munkavégzés helye:
2234. Maglód, Eszterházy J. u 1
vagy
2760. Nagykáta, Dózsa Gy. út 6/a

Elvárások

Téged keresünk, ha

  • Könnyen megtalálod a hangot bármely korosztállyal
  • Teljesítményorientált, lelkes, kitartó személy vagy
  • Pontosan, precízen, mindig határidőre végzed el feladataidat
  • Fontos számodra a pozitív ügyfélélmény
  • Nem baj, ha nincs értékesítési tapasztalatod, de az értékesítői véna a sikeres munkavégzéshez elengedhetetlen
  • Nyitott vagy a legújabb digitális technológiák, szolgáltatások és eszközök megismerésére, folyamatos tanulásra
  • Korszerű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • Van érettségi bizonyítványod

Előnyt jelent

  • Telekommunikációban vagy bankszektorban eltöltött legalább 1 éves értékesítői, üzletkötői tapasztalat
  • Telefonos értékesítésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • MNB pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsga

Amit kínálunk

  • Teljesítményorientált, kimagasló jövedelmet
  • Egy hosszú távú, biztos munkahelyet
  • Lelkes, fiatalos, támogató csapatot
  • Extra ösztönzőkön való részvételt
  • Kedvezményes mobiltelefon tarifát, 100 GB mobilnettel
  • Ott leszünk melletted végig, hogy TE lehess a legjobb
  • Munkaruhát neves gyártóktól (pl. Levis, Converse, DRK)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Palmy Team Kft, a Magyar Telekom Nyrt hivatalos partnereként, olyan elhivatott értékesítő munkatársakat keres létszám bővítés miatt
maglódi Auchanban és Nagykátán
található üzleteibe, akik szeretnének egy jó csapat tagjai lenni, akiket büszkeséggel tölt el, hogy egy Mindenki számára ismert brand, a Magyar Telekom arcai lehetnek.

#PalmyTeam      #Értékesítő      #Telekom

Jelentkezés gombra kattintva küldd el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat!
Az ideális jelöltekkel telefonon egyeztetünk, hogy egy online vagy személyes interjú keretein belül megismerhessük egymást!

Cégnév: Palmy Team Kft.