Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, vezető szerepet betöltő vállalat a logisztika és fuvarozás területén. A cég elkötelezett az innováció és minőség mellett, melyet tapasztalatával és szakértelmével ötvözve biztosít ügyfelei számára. A cég olyan szakembereket keres, akikkel együttműködve tovább erősítheti piaci pozícióját és bővítheti elégedett ügyfeleinek táborát.

Területi értékesítő

Feladatok

Legfontosabb feladatok:

  • Vállalat szolgáltatásainak népszerűsítése, értékesítése
  • Értékesítési stratégia kialakítása
  • Potenciális partnerek felkeresése és kapcsolatépítés új ügyfelekkel
  • Stabil üzleti kapcsolatok kialakítása, fejlesztése és üzletszerzés
  • Partneri igények felmérése és árajánlatok készítése
  • Piacelemzés és üzleti tervek készítése, betartása
  • Meglévő partneri kapcsolatok ápolása és szoros együttműködés az operációval és marketing területtel

Követelmények

  • FMCG és/vagy élelmiszeripari fuvarozási területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Hunter szemlélet
  • Határozott kiállás és kiváló kommunikációs képesség
  • Pontosság, rugalmasság és sikerorientált személyiség
  • Office ismeretek

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Béren felüli jutalékos rendszer
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.