Feladatok:

  • Gyártósor üzemeltetésének, karbantartásának biztosítása

  • Felmerülő hibák felderítése, elhárítása és dokumentálása

  • Technikai paraméterek beállítása

  • Termékek minőségének érzékszervi ellenőrzése

  • Gépek higiéniai tisztítása, mosatása

  • Preventív szemléletű gyártósor üzemeltetés

  • Társterületekkel való kapcsolattartás, információátadás

  • Mindennapi adminisztráció elkészítése

  • Gépoperátorok mentorálása, szakmai fejlesztése

  • Kezdő operátorok, manuális operátorok oktatása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (szakiskola, szakközépiskola, OKJ stb.)

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat

  • 3 műszakos munkarend vállalása

  • Számítógép kezelésének ismerete felhasználói szinten

  • Hétvégi munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és juttatási csomagok

  • Kiemelt műszakpótlék

  • Dolgozói bolt – termékek kedvezményes vásárlása

  • Ingyenes céges buszjárat és utazási támogatás

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye:

  • Veszprém

Munkarend:

  • 3 műszak

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Takács Kata