Feladatok

  • Lendületesen mozgasd az élelmiszereket a hűtőraktárak labirintusában, biztosítva ezzel, hogy minden finomság megőrizze frissességét.
  • Gépesített és Kézi Árukezelés: Válj mesterré mind a gépek, mind a saját kéz általi anyagmozgatásban. Légy részese annak a varázsnak, ami során az áruk a kamionokból a helyükre kerülnek, és fordítva.
  • Kifinomult Rendeléskezelés: Készítsd elő a rendeléseket olyan precizitással, mintha egy Michelin-csillagos étteremben dolgoznál. Minőségi ellenőrzéssel biztosítsd, hogy minden vevő elégedett legyen.
  • Raktárkészlet-szuperhős: Állj a raktárkészlet pontosságának és megbízhatóságának őrködőjeként. Vigyázz, hogy minden egyes tétel a helyén legyen, és pontosan nyomon követhető legyen.
  • Ezekkel a megerősített feladatokkal Te leszel a raktárunk hőse, aki biztosítja, hogy minden tökéletesen és zökkenőmentesen működjön!

Elvárások

  • Érvényes OKJ-s targoncavezetői engedéllyel rendelkezik
  • 1-2 éves gyakorlat
  • raktározási tapasztalat
  • mozgó állvány, bejárható állvány gyakorlat
  • precizitás
  • fedhetetlen erkölcsi háttér

Előnyt jelent

  • Győri lakóhely
  • Számítógép felhasználói gyakorlat
  • Raktárosi tapasztalt

Amit kínálunk

  • - **Teljes Munkaidő:** Biztosítunk stabil, 40 órás munkahetet, amely lehetővé teszi a kiegyensúlyozott munka-magánélet egyensúlyát.
  • - **Jogtisztán Bejelentett Bér:** Garantáljuk a teljesen átlátható és jogszabályoknak megfelelő bérezést, biztosítva ezzel a munkavállalóink jogbiztonságát.
  • - **Szabad Esték és Hétvégék:** Tiszteletben tartjuk a személyes időt és a pihenést, ezért biztosítunk szabad estéket és hétvégéket, hogy elegendő idő maradjon a családra, barátokra és a hobbiakra.
  • - **Alapbéren Felüli Extra Juttatások:** Munkavállalóinkat extra juttatásokkal honoráljuk, mint például bónuszok, teljesítményalapú prémiumok, vagy egyéb anyagi elismerések, amelyek tükrözik a cég iránti elkötelezettségüket és teljesítményüket.
  • Ezzel a csomaggal szeretnénk hozzájárulni munkavállalóink teljes körű elégedettségéhez, és biztosítani, hogy jól érezzék magukat munkahelyükön.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az Arrabona-Frigo Kft. nem csak egy vállalat, hanem egy innovációt és előrehaladást szem előtt tartó közösség. A fagyasztott és hűtött élelmiszer logisztika világában vagyunk otthon, ahol folyamatosan az újítások és a környezettudatosság határozza meg tevékenységünket. Modern megközelítésünkkel és zöld technológiáinkkal az élelmiszeripari, kereskedelmi igényeit elégítjük ki, miközben a fenntarthatóság és energiahatékonyság szellemében járunk el.

Légy részese egy előretekintő cégnek, ahol a jövőbeli hűtéstechnológiák már a jelenben valósággá válnak! Csatlakozz az Arrabona-Frigo Kft. csapatához, és segíts velünk formálni a holnapot!
Cégnév: ARRABONA-FRIGO Kft.