Feladatok

  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • Nem JIT/JIS üzem

Elvárások

  • Érvényes targoncás jogosítvány
  • Targoncás munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása (napi 8 óra)

Amit kínálunk

  • Hosszútávú stabil munkalehetőség
  • Családias légkör
  • Alapbér: bruttó 534.000,- Ft/hó + műszakpótlék
  • Cafeteria már a próbaidő alatt is nettó 35.000,- Ft/hó
  • Munkaruha biztosítása
  • Bejárás támogatása, bérlet fizetése (helyi, helyközi)
  • Mór-Nyúl-Győr Ipari Park útvonalon ingyenes buszjárat
  • Próbaidő után határozatlan munkaviszony

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.

Cégnév: Grosshaus Hungaria Kft.