Bútornagykereskedéssel foglalkozó partnerünk határozott időre (2 hónap), 3313-as vezetői engedéllyel rendelkező

Targoncavezető

kollégákat keres Nagytarcsai kirendeltségükbe. Ha érdekel, hogy milyen izgalmakat tartogat számodra ez a pozíció, ne habozz, jelentkezz még ma!

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • Ki és betárolás targonca használatával
  • Kézi rakodás, anyagmozgatás
  • PDA használat

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Targoncavezetői engedély 3313
  • Határozott idejű szerződéskötés vállalása
  • 1 műszakos munkarend vállalása heti 4 napban

Előnyként számít, de hiánya nem kizáró ok:

  • Egyéb targoncavezetői engedélyek 3312; 3324
  • Raktári tapasztalat
  • PDA ismeret

Mit kapsz cserébe a jó munkáért?

  • fizetés juttatás pénz bér

    Alapbér

    Bruttó 500.000 Ft/hó

  • hazautazás utazás támogatás költségtérítés

    Utazási költségtérítés

    Üzemanyag esetén 18 Ft/km-t vagy a bérlet árának 86%-át térítjük

  • munkaidő munka idő műszak

    Tervezhetőség

    1 műszakos munkarend, 4 napos munkahét

  • részmunkaidő állás munka

    Határozott idejű szerződés

    2 hónapos, határozott időre kötött munkaszerződés

Cégnév: Humánia HRS Group Zrt.