Feladatok

-Beérkező tehergépjárművek lerakodása, áruátvétel, okmánykezelés
-Kimenő szállítmányok összekészítése, komissiózása, csomagolása
-Raktárkészlet kezelése
-Vállalatirányítási program kezelése
-Anyagmozgató gépek kezelése
-Selejt anyagok és veszélyes anyagok kezelése
-Raktári rend fenntartása

Elvárások

-Targoncavezetői jogosítvány (3324, 3313, 3312)
-„B” kategóriás jogosítvány előny
-Felhasználói színtű számítógépes ismeretek
-Raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat
-Kétműszakos munkarend vállalása
-Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

-Gyakorlat hasonló munkakörben
-PDA használatban jártas

Amit kínálunk

-Stabil munkahely
-Elkötelezett, támogató csapat hosszú távú tervekkel, nemzetközi munkakörnyezetben
-Fix havi bér
-Kiegészítő juttatások (pl. SZÉP kártya, Egészségpénztár)
-Bejárás költségtérítése 30 Ft /km

Céginformáció

Cégünk független európai ipari és egészségügyi gázokat gyártó és forgalmazó nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata Dunaharasztiban.

A "Jelentkezem" gombra történő kattintást követően kérjük csatolja önéletrajzát. Köszönjük!

Cégnév: SOL-LIGHT Kft.