Feladatok:

  • Raktárba beérkező szállítmány, csomag, áru átvétele, annak mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Számlák, szállítólevelek CMR kezelése
  • Késztermékek számlázása, kezelése, csomagolása, kiszállítási utasítások használata, betartása

Elvárások:

  • Targoncavezetői jogosítvány mindhárom típusra
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Teljesítmény bónusz max. 75.000 Ft/negyedév
  • Hűség bónusz
  • Targoncavezetői pótlék (adható)
  • Étkezési támogatás 13.500 Ft/hó
  • 13. havi fizetés
  • Bérelőleg lehetőség
  • Ajánlói program keretében bruttó 60.000 Ft jutalom /fő!
  • Munkába járás céges buszjárattal (Várpalota, Ősi, Berhida, Balatonalmádi, Csetény, Bakonynána, Zirc, Tab, Som, Ságvár, Balatonszabadi, Balatonfűzfő, Tamási, Magyarkeszi, Szabadhídvég, Mezőkomárom, Enying, Kőröshegy, Siófok, Balatonakarattya, Ajka, Tapolca, Óhíd, Csabrendek, Devecser, Balatonfüred) irányokból.
  • Gépkocsival történő munkába járás támogatás
  • Iskolakezdési támogatás
  • Távolról érkezőknek ingyenes szállást biztosítunk,
  • Hétvégi hazajárást max. 4 alkalommal térítjük, max. 36.190 Ft összegig

Egyéb információ az állásról:

  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Veszprém
  • Munkarend: 2 műszakos, 12 órás munkarend
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Toborzás Adrián