Feladatok

Áru összekészítés, áruátvétel, a rakodási, tárolási és árukezelési feladatok szakszerű, gazdaságos és hatékony végrehajtása, raktári rend fenntartása

Elvárások

Targoncavezetői jogosítvány, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

Jó fizikum, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, "B" kat. jogosítvány

Amit kínálunk

Hosszú távú munkalehetőség, jó munkahelyi légkör, szabad hétvége.
Bérezés megegyezés szerint.

Jelentkezés módja

A "Jelentkezem" gombra kattintva után küldje el fényképes önéletrajzát.

Cégnév: H.E.M. NAGYKERESKEDELMI Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Raktáros Nógrád megye

50 éves megalakulásunk óta fontosnak tartjuk a kiemelkedő szakértelmet, a folyamatos fejlődést, így új elhivatott munkatársunkra hosszútávon ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Targoncavezető állás Bács-Kiskun megye

Komissiózás Anyagmozgatás Kamionpakolás Általános raktározási feladatok ellátása Munkavégzés helye: Mercedes út 1. Elvárások / Requirements Minimum ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Raktáros Pest megye

A Magyar Posta Zrt. Ingatlangazdálkodási és Raktározási Központ Postatechnológiai és Kereskedelmi Áru Raktározási Osztály Szertár Raktáros munkakörbe ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE