Feladatok

  • Beérkező áruk kamionról való lerakodása és betárolása
  • A beérkező áruk mennyiségének, minőségének és egyéb adatainak ellenőrzése
  • A kiszállításokkal összhangban a késztermékek rakodásra való előkészítése, valamint azok kamionra rakodása
  • Kimenő megrendelések komissziózása
  • Targoncázás, kézi- és gépi anyagmozgatás
  • Leltározás
  • Raktári adminisztráció

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Targoncás jogosítvány
  • Minimum 1 év targoncavezetői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Műszaki érdeklődés

Amit kínálunk

  • Stabil, nagy múltú vállalati háttér
  • Összetartó csapat
  • Egy műszakos munkarend (06:00-14:00)
  • Heti 5 napos munkarend, H-P
  • Egészségpénztár
  • Bejárás támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Garzon Bútor Zrt. a Garzon Cégcsoport részeként 100%-ban magyar tulajdonú vállalat, több mint  70 éves gyártói tapasztalattal rendelkezik.
2004-ben a cég teljes struktúraváltáson ment keresztül, a lakossági bútorgyártásról az irodai bútorokra, majd célzott projektek bútorzatának gyártására állt át.
A fő területek, melyeken sikerrel működünk: iroda, oktatás, üzletberendezés, HORECA, egészségügy, kulturális projektek, de ugyanígy gyártunk saját fejlesztésű iroda- és konyhabútorokat is.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után küldd el önéletrajzodat.