Feladatok

Faipari cégünk biatorbágyi telephelyére keresünk gyakorlattal rendelkező raktáros-targoncás kollégát.
Feladatok:
  • Áru átvétele, tárolása, kiadás
  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • Szállítólevelek kezelése
  • A raktári készlet adatainak rögzítése számítógépen
  • Munkakörnyezet rendben tartása
  • Éves leltárban való részvétel

Elvárások

Elvárások:
  • precízség
  • önállóság, megbízhatóság
  • fizikai felkészültség
  • raktározásban szerzett tapasztalat
  • OKJ-s targoncavezetői engedély és gyakorlat megléte
  • csapatban gondolkodás és csapatmunka

Amit kínálunk

  • munkába járási támogatás a próbaidő lejárta után
  • munkaruha a próbaidő lejárta után
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • jó munkahelyi légkör,
  • versenyképes munkabér

Céginformáció

Munkavégzés helye: Biatorbágy-Rozália park
Munkaidő: H-P napi 8 óra, egyműszakos munkarendben.

A Jelentkezés gombra kattintás után, kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Ligneus Kft