Gép- és berendezésgyártással foglalkozó, sokoldalú nyírbátori partnerünk több mint 40 éve áll vevői szolgálatában. Az állandó innováció által, átfogó vevőszolgálattal és jól teljesítő munkatársakkal csúcspozíciót ért el az ipari csomagolósorok és logisztikai rendszerek partnereként, így már Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye egyik legmeghatározóbb gépgyártó vállalkozásává vált.

Feladatok:

  • Külföldi egyedi gépek és teljesen automatizált csomagoló berendezések telepítése, csapatban
  • Technikai támogatás biztosítása vevőknek
  • Hibaelhárítás és javítás helyszíni felügyelete

Elvárások:

  • Középfokú elektromos/mechanikus szakirányú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Műszaki beállítottság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 07:30-16:10

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesítménybónusz
  • Cafeteria
  • Előrelépési lehetőség, nemzetközi karrier
  • Támogatott, egészséges étkezési lehetőség
  • Utazási költségtérítés (tömegközlekedés esetén távolsági bérlet, autó esetében 30 Ft/km)
  • Gyümölcs- és vitamincsomag
  • Családias légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabilan működő vállalatnál
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat erősáramú berendezések és gépészeti rendszerek szerelésében/szervizelésében
  • Műszaki dokumentációk (AutoCAD, EPLAN rajzok) ismerete
  • Alapvető PLC programozási ismeretek
  • Targonca vezetői engedély
  • Tapasztalat szakmai csapat irányításában, a napi munka koordinálásában

Kérjük, hogy töltse ki a lenti űrlapot, töltsön fel egy önéletrajzot és kattintson a "jelentkezem" gombra. Ha már regisztrált az oldalon, jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatok helyesek és van-e feltöltve önéletrajz.
Kérdés esetén, keressen bátran a megadott e-mail címen minket!

Cégnév: HUMAN CENTRUM Kft.