DELEGO CONSULTING Kft.

A Delego Kft. az egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalatként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők számára. Luxus lakóautók építésével foglalkozó partnercégünk BELSŐ állományának bővítése céljából új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Szerviztechnikus

Munkavégzés helyszíne: Belgium  és Székesfehérvár

Dolgozz egy SZUPER helyen, JAVÍTS és TARTS KARBAN EXTRA MODERN JÁRGÁNYFELÉPÍTMÉNYEKET!

Amennyiben rendelkezel TAPASZTALATTAL villanyszerelési vagy elektromos karbantartási területen ÁLMAID munkáját olvashatod!

Rugalmas hozzáállású vagy? Szeretsz utazni? Motiválna, ha 2 hetet külföldön és 2 hetet Magyarországon dolgozhatnál? Akkor biztosan JELENTKEZEL!

ITT a lehetőség, hogy KIPRÓBÁLD magad!

Biztosítjuk számodra:

  • KIEMELKEDŐ alapbér, melyet az interjú során KÖZÖSEN egyeztetünk!
  • EGYEDÜLÁLLÓ LAKÓAUTÓKKAL való munkavégzés, mely során fejlődhetsz és olyan tapasztalatra tehetsz szert melyre csak kevesen!
  • VÁLTOZATOS munkavégzési hely:
    • 2 hét Belgium, heti 6 napos munkavégzéssel
    • 2 hét Magyarország (Székesfehérvár), heti 5 napos munkával CSAK 1 műszakban (6:00-14:25 között)
  • Külföldi kiküldetési díj + a kiutazások és szállások TELJES TÉRÍTÉSE
  • EXTRA béren felüli HŰSÉGBÓNUSZ juttatás

Feladataid lesznek:

  • Járműfelépítmények elektronikai- és fűtésrendszeri problémáinak feltárása és elhárítása
  • Felépítmények időszakos karbantartásának ellátása
  • Villamossági hálózat, háztartási berendezések, gépek elektronikai karbantartása és javítása, azok üzemeltetésének biztosítása
  • Gépészeti berendezések műszaki állapotának ellenőrzése
  • Vezetékhálózat ellenőrzése, szükség esetén cserék végrehajtása
  • Beépített fűtési és hűtési berendezések és eszközök karbantartása, szükség esetén javítása

Ezt kérjük Tőled:

  • Villanyszerelési, Elektronikai szakmunkás/szakiskolai végzettség
  • Utazási hajlandóságELENGEDHETETLEN, hiszen a munkavégzés külföldön is történik
  • Elektronikai karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Széleskörű hidraulikai, mechanikai és pneumatikus ismeretek
  • Csapatjátékos hozzáállás ugyanakkor képesség az önálló munkavégzésre
  • Műszaki beállítottság
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Felelősségteljes és pontos munkavégzés
  • Nagyfokú rugalmasság

Előnyt jelenthet:

  • C kategóriás jogosítvány
  • Angol/német/francia/holland nyelvismeret

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát – a bérigény megjelölésével - a lenti "jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: DELEGO CONSULTING Kft.