Feladatok

  • Értékesítési pontok látogatása előre meghatározott útvonal alapján
  • Új ügyfélkör kialakítása, valamint a már meglévő kapcsolatok ápolása
  • A kihelyezett termékteszterek ellenőrzése
  • A termékek értékesítése meghatározott területen

Elvárások

  • Legalább 2 év szépségipari értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség és barátságos személyiség
  • Proaktív és eredményorientált látásmód
  • Rugalmasság és jó időbeosztás
  • Igényes megjelenés
  • Szépségipari termékek iránti szenvedély vagy érdeklődés

Előnyt jelent

  • Alapfokú angol és/vagy spanyol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • 6 hónapos határozott idejű szerződés hosszabbítási lehetőséggel
  • Versenyképes alapbér
  • Motivációs bónusz
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Képzések a szakmai tudás bővítésére

Céginformáció

Partnerünk spanyol vállalat, amely a parfümök és kozmetikumok gyártásával, forgalmazásával és értékesítésével foglalkozik. Luxus termékeket készítenek prémium összetevők felhasználásával, mindezt megfizethető áron jó minőséggel.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: ADECCO Kft.