Feladatok

  • Vezetők tájékoztatása a rendellenességekről, beavatkozásokról
  • Az objektum működését biztosító rendszabályok betartatása
  • Kulcsok kezelése
  • Vagyonvédelmi jogszabályok betartatása
  • Terület ellenőrzési feladatokat ellátása
  • Rendkívüli események bekövetkezésekor intézkedések végrehajtása

Elvárások

  • Érvényes személy-és vagyonőri végzettség és kamarai tanúsítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk

  • Nálunk nincs alvállalkozó!
  • Bejelentett munkaviszony, törvényesen foglalkoztatás, saját állományban, munkaszerződéssel(adókedvezmények, munkáltatói igazolás, stb.)
  • Minden hónapban pontosan és határidőre bankszámlára utalt fizetés (éjszakai, műszak és ünnepnapi pótlékok)
  • Fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz
  • Ingyenesen biztosított formaruházat
  • Élet- és balesetbiztosítás minden munkavállalónknak
  • Kiszámítható munkaidőbeosztás

Céginformáció

Főállásba keresünk Munkavállalókat Kiemelt bérezéssel!
Munkarend: Hétfő-Szombat: 10:00-21:00; Vasárnap: 10:00-19:00

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!

Cégnév: Securitas Kft.