Feladatok

Személy és Vagyonőr kollégákat keresünk, Fonyód vasútállomás területére, járőrözési feladatok ellátására 12 órás, változó munkarendbe.

Elvárások

- Érvényes vagyonőri igazolvány és Tanúsítvány
- Jó állóképesség
 

Amit kínálunk

- Rendezett foglalkoztatás
- Munkaruházat
- Biztos vállalati háttér
- Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezés módja

Jelentkezésükhöz kérjük csatolják fényképes Önéletrajzukat.
Cégnév: TESTŐR - AUDIT KFT.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Vagyonőr Pest megye

Vagyonvédelmi nagyvállalat Vác térségében történő munkavégzéssel vagyonőr munkatársakat keres, akár részmunkaidős foglalkoztatásban is. 

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Vagyonőr Pest megye

Vagyonvédelmi nagyvállalat vagyonőr munkatársakat keres Üllő térségében ipari létesítmény területére határozatlan idejű bejelentett munkaszerződéssel, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Vagyonőr Pest megye

Vagyonőröket keresünk Törökbálint Spar üzletbe. Beosztás megbeszélés alapján kb. 230 óra / hónap Bérezés 1500 Ft/ óra. Szükséges ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE