Feladatok

Személy és Vagyonőr kollégákat keresünk, Siófok vasútállomás területére, járőrözési feladatok ellátására 12 órás, változó munkarendbe.

Elvárások

- Érvényes vagyonőri igazolvány és Tanúsítvány
- Jó állóképesség
 

Amit kínálunk

- Rendezett foglalkoztatás
- Munkaruházat
- Biztos vállalati háttér
- Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezés módja

Jelentkezésükhöz kérjük csatolják fényképes Önéletrajzukat.
Cégnév: TESTŐR - AUDIT KFT.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Vagyonőr Pest megye

Vagyonvédelmi nagyvállalat vagyonőr munkatársakat keres Üllő térségében ipari létesítmény területére határozatlan idejű bejelentett munkaszerződéssel, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Vagyonőr Pest megye

Vagyonőröket keresünk Törökbálint Spar üzletbe. Beosztás megbeszélés alapján kb. 230 óra / hónap Bérezés 1500 Ft/ óra. Szükséges ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE