Feladatok

Budapesttől pár percre, Alsónémediben található logisztikai központba, 24/48-as portai szolgálatra vagyonőröket keresünk.
Feladatok közé tartozik a beléptetés-kiléptetés, valamint az érkezők útba igazítása, rend fenntartása, tűzjelző központ kezelése

Elvárások

Vagyonőri igazolvány, tanúsítvány

Előnyt jelent

Szakmai tapasztalat (porta)

Amit kínálunk

A Guard Lock Kft. egy vagyonvédelmi vállalkozás. Kollégáink több év szakmai tapasztalattal rendelkeznek a vagyonvédelem számtalan területén.
Cégünk csak stabil hátterű vállalkozásokkal áll szerződéses viszonyban.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Kultúrált munkakörnyezet
Főállású munkaviszony
Útiköltség hozzájárulás
Fizetés mindig pontosan

a "jelentkezem" gombra való kattintás után kérem csatolja az önéletrajzát!
Cégnév: GUARD LOCK Bt.