Feladatok

  • Asztalos munkák elvégzése
  • A szálloda szobáiban bejelentett meghibásodások kijavítása
  • Általános karbantartási feladatok, hibafeltárási tevékenységekben való részvétel, műszaki hibák elhárítása
  • Felmerülő problémák kezelése
  • Az épületek működésének zavartalan biztosítása

Elvárások

  • Asztalos szakmában való jártasság
  • Karbantartásban szerzett minimum 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Jó szervező- és önálló problémamegoldó készség
  • Nyitott, barátságos személyiség
  • Vendégorientált gondolkodás és rugalmasság

Előnyt jelent

  • ​​Szakirányú végzettség
  • Üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Szállodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett, versenyképes jövedelem
  • Csodálatos környezet
  • Biztos, hosszú távú munkahely
  • Személyzeti étkezés (ebéd vagy vacsora) biztosítása
  • Munkaruha
  • Munkába járási támogatás
  • Személyzeti szállás vagy albérlet támogatási lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Hotel Ózon & Luxury Villas****superior (Mátraháza) munkatársaiként a legmagasabb vendégelégedettséget tartjuk szem előtt. Elhivatott csapatunk minden nap a tökéletes vendégélmény megteremtésén dolgozik.
                                                                     Dolgozz a csúcson!
                                                                    Dolgozz az Ózonban!
Légy a csapatunk tagja, és vegyél részt a hazai szállodák között az egyik legkülönlegesebb vendégélmény létrehozásában.

Fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel a " JELENTKEZEM" gombra kattintva!
Cégnév: Hotel Ózon Kft.