Feladatok

  • pálya feltöltése
  • pálya tisztán tartása
  • HACCP követelmények betartása
  • blokkoztatás

Elvárások

  • Recepttúrák betartása
  • Finom, ízes ételek főzése
  • Kreatív hozzá állás
  • Önállóság
  • Kézzel való nyújtás, forma nélkül

Előnyt jelent

  • Többéves tapasztalat a vendéglátásban

Amit kínálunk

Kedves leendőbeli munkatárs!
Olyan munkatársat szeretnénk magunk mellé, aki ki tudna teljesedni ebben a szakmában a kreatív részében, ehhez pedig egy versenyképes fizetést és biztos hátteret biztosítunk bejelentéssel.
Egyszeri meleg étkeztetéssel, kávéval, személyzeti vízzel járulunk hozzá a munka napodhoz.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Olasz magyar fúziós étterem vagyunk. Ala carte a főbb tevékenységünk.

A ‘jelentkezem’ gombra kattintás után egy magyar önéletrajz a csatolása szükséges.

Cégnév: Gourmet Fúzió Kft.