Feladatok

Budapesti XXIII. kerületben lévő menza jellegű éttermünkbe keresünk tapasztalattal rendelkező, önmagára és munkájára igényes szakács munkatársakat.

Elvárások

Igényes, precíz munkavégzés, szakmai tapasztalat szükséges!

Előnyt jelent

Rendezvényes tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Előre tervezhető rugalmas beosztás
  • Munkaidő hétfőtől péntekig 6:00-15:00-ig
  • Fix munkarend-szabad hétvégék és ünnepnapok
  • Fizetett szabadság
  • Stabil, megbízható munkahely egy lendületes, fiatalos csapattal
  • Napi  meleg étkezés, kávé fogyasztás

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Immáron sokadik éve biztosítjuk több budapesti irodaház közétkeztetését ott üzemelő konyháinkkal és büféinkkel. Cégünk folyamatos bővülése miatt új kollégákra van szükségünk. Várjuk jelentkezésedet!

Az állásra való jelentkezéshez a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk fényképes önéletrajzodat bérigény megadásával

Cégnév: PEPPER HOUSE Kft.