Feladatok

  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • Ételek elkészítése, ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
  • Készletek nyilvántartása
  • Konyha területének tisztán tartása, az eszközök és berendezések higiéniai ellenőrzése

Elvárások

  • Önálló és megbízható munkavégzés
  • Szakirányú végzettség
  • Ápolt megjelenés
  • HACCP szabályok betartása, tiszta, higiénikus munkavégzés
  • Udvariasság, kedvesség

Amit kínálunk

  • Kiváló bérezés, fizetett szabadság, műszakpótlék
  • Előre egyeztetett, heti munkaidő beosztás
  • Dolgozói kedvezmények
  • Kiváló légkör egy lendületes csapatban

Céginformáció

A Mellow Mood Hotels cégcsoporthoz tartozó, tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető belvárosi szállodánk lelkes és lendületes csapatába munkatársakat keresünk, azonnali kezdéssel SZAKÁCS pozícióba

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését adja le fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Mellow Mood Hotels Kft.