Feladatok

Feladatok:
- sertés hús és húskészítmények áruterítése turajárat szerint
- áruk átvétele raktárból és átvetetése a partnerekkel
- a felrakott áruk napi leterítése, szállítólevelekkel készpénzzel történő elszámolás
- a gépjármű tisztántartása

Elvárások

  • Elvárások:
  • - "B" vagy "C" kategóriás jogosítvány
  • - min. 1 éves vezetési tapasztalat
  • - áruterítői gyakorlat

Előnyt jelent

  • Előny:
  • - élelmiszer áruterítésben szerzett tapasztalat
  • - Nagykálló közeli lakhely

Céginformáció

  • Kelet Magyarország dinamikusan fejlődő húsipari vállalkozása keres munkatársakat Nagykállói Húsüzemébe a Fenti pozícióba.

  • A "Jelentkezem" gombra kattintást követően csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Mada - Hús Kft.