Feladatok

Győri depónkba gépkocsivezetőt keresünk.
Munkaidő:
6:00 – 14:30
Feladatok:
A depóba érkező áruk, csomagok Partnereinkhez történő kiszállítása, visszáruk felvétele, göngyölegek kezelése, árukísérő dokumentumok kezelése és visszaforgatása a budapesti telephelynek, ritka esetben készpénzes árufizetések átvétele, PDA kezelése.

Elvárások

Precíz, pontos munkavégzés, több éves gépjárművezetői tapasztalat 3,5t-ás járművön, szakmásított B-kategóriás jogosítvány, Győr vagy környéki lakcím

Előnyt jelent

Targoncavezetésben szerzett tapasztalat és jogosítvány előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem, stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat, hosszú távú munkalehetőség!

Céginformáció

A MILE Kft. 1991. óta folytat nagykereskedelmi tevékenységet az ország egész területén az ipari automatizálás, az energiaelosztás, a méréstechnika, a villamos készülékek és berendezések, a világítástechnika, az épületintelligencia valamint a kábelek-és vezetékek téma körében.
Cégünk viszonteladó partnereket, ipari felhasználókat, valamint berendezésgyártókat és kivitelezőket szolgál ki.

A pozícióra történő jelentkezéshez várjuk magyar nyelvű önéletrajzát, fizetés megjelöléssel!