Feladatok

Csapatbővítés céljából keresünk raktáros sofőr munkatársat azonnali kezdéssel világítótestek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cégünkhöz.
Az elvégzendő feladatok közé tartozik:
- árukiadási és bevételezési feladatok ellátása
- gyártási alapanyagok és késztermékek belső logisztikája
- raktárosi alapfeladatok (készletellenőrzés, készletrendezés, termékállapot megőrzés, csomagolás)
- árut kísérő dokumentáció kezelése
- készpénz kezelés-, és elszámolás
- rakomány sérülésmentes kiszállítása
- munkaeszköz (gépjármű és targonca) rendben tartása
A munkavégzés nappali munkarendben történik hétköznapokon, kecskeméti telephellyel.

Elvárások

- Targoncavezetői engedély
- 3,5 tonnás teherautó elvezetése
- Áruszállítóként vagy raktárosként szerzett munkatapasztalat
- Megfelelő fizikum
- Országos és budapesti helyismeret
- Önmagára, környezetére és a munkájára igényes, precíz

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Utazás támogatás
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Munkaruha biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát

Céginformáció

Villumen Kft. 1991 óta foglalkozik professzionális világítástechnikával. Szolgáltatásaink közül elsősorban világítás- és világításvezérlési rendszerek tervezésében (ipari, általános, sport, kültéri) tudjuk segíteni partnereinket egészen a kivitelezésig. Emellett világítótestek projekt vagy nagykereskedelmi szintű forgalmazásával és gyártásával, világításvezérlő rendszerek kialakításával és programozásával foglalkozunk. Forgalmazott termékeinket a partnereink által kért helyszínre szállítjuk, illetve igény esetén bérraktározzuk.

Fényképes önéletrajz.

Cégnév: Villumen Kft.