Feladatok

Rendelések felvétele telefonon és interneten keresztül
Rendelések összekészítése, kiosztása
Kapcsolattartás a rendelésközvetítő rendszerekkel

Elvárások

Lojalitás
Ügyfélkozpontú szemlélet
Önálló munkavégzés
Megbízhatóság

Előnyt jelent

Kedves, vendégcentrikus szemlélet
Alapszintű angol nyelvtudás (rendelések felvételéhez)
Diszpécseri tapasztalat (előny, de nem feltétlelnül szükséges)
Számítógép ismerete

Amit kínálunk

Személyzeti étkezés
Kiemelt órabér

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Központi helyen található prémium termékek ételkiszállításával foglalkozó céghez keressük dicspécser kollégánkat.
Munkaidő: heti 40 óra (rugalmas munkaidő, választható beosztás: délelőtt/délután/egész nap, havi két hétvége)

Cégnév: Sushmus Kft.