Feladatok

A kollégák 7 napon belüli munkaidő-beosztásának tervezése, a raktári kiszolgálásához kapcsolódó feladatkiosztás megtervezése, elkészítése.

  • A munkavállalók munkaidő-beosztásának megtervezése az ügyfeleink által támasztott igényeknek megfelelően, a költségek optimalizálása mellett, az irányadó szabályozásoknak betartásával
  • Ütemtervben bekövetkezett eseti (7 napon belüli) változások nyomon követése
  • Együttműködés a területi vezetőkkel
  • Munkaidő-beosztáshoz kapcsolódó információk átadása, képzések biztosítása
  • Részvétel a fejlesztési projektekben

Elvárások

  • MS Office és Excel felhasználó szintű ismerete
  • Pontosság, precizitás a munkavégzés során
  • Büntetlen előélet
  • Határozott, céltudatos személyiség
  • Érettségi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Azonnali munkakezdés
  • Stressztűrés

Amit kínálunk

  • Kihívást jelentő, változatos napi feladatok
  • Szakmai háttértámogatás egy fiatalos, összetartó csapatban
  • Képzéseken való részvétel lehetősége
  • Irodai környezet
  • Egy mindig nyüzsgő, változatos és színes közösség tagja lehetsz

Ha felkeltettük érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak a "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el nekünk a fényképes önéletrajzodat!

Cégnév: CELEBI GROUND HANDLING HUNGARY KFT.