Feladatok

  • beérkező postai küldemények átvétele
  • iratok nyilvántartásba vétele, rendezése
  • megadott eljárásrend szerint a beérkező iratok kezelése az elektronikus iktató és dokumentum kezelő rendszerben
  • érkező vendégek fogadása, útbaigazítása, reprezentációs feladatok ellátása
  • alkalmanként a terjesztés és a PR, illetve a társosztályok adminisztrációs feladatainak támogatása
  • segítségnyújtás a Filmarchívum rendezvényeinek előkészületeiben
  • partnerekkel történő kommunikáció

Elvárások

  • hasonló, adminisztratív munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készségek
  • vendégcentrikus gondolkodásmód
  • monotonitás tűrés
  • nagyfokú pontosság, precizitás
  • jó problémamegoldó készség, proaktivitás
  • felhasználói szintű MS-office ismeretek
  • középfokú aktív angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • elektronikus iktatásban szerzett tapasztalat
  • Andoc, Poseidon iktató programok ismerete
  • érdeklődés a magyar filmművészet iránt :)

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • modern munkahelyi környezet
  • céges laptop, mobiltelefon
  • határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel
  • szakmai támogatás
  • céges rendezvények, filmes élmények

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Büszkék vagyunk arra, hogy az ország filmszakmai vállalataként hozzájárulhatunk a magyar filmipar fejlődéséhez, megújulásához, emellett biztonságos, stabil munkahelyi hátteret biztosítunk kollégáinknak. Több mint 270 fős csapatunk közösen dolgozik azon, hogy a Közép-Európai régióban meghatározó szerepet töltsünk be.

A "Jelentkezem" gombra katintva kérjük küldje el fényképes önéletrajzát!
Cégnév: Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt.