Humán Centrum Kft.

Raktáros-targoncás

Leírás

Partnerünk egy hatvani elektronikai cég, melynek támogató közössége folyamatos fejlődést kínál. A magas színvonalú munkához modern, tiszta munkakörnyezetet, a bejáráshoz ingyenes céges buszjáratokat biztosít.

Feladatok

  • Szállítmányok átvétele, pakolása, összeválogatása
  • Raktári feladatok ellátása
  • Anyagmozgatás
  • Csomagolás
  • Komissziózás

Elvárások

  • Jó kézügyesség
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Alapszintű MS Office ismeret
  • Targoncavezetői engedély megléte

Munkaidő

  • 12 órás munkarend (4 nap munka - 4 nap pihenés) vállalása

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munka biztonsága
  • Stabil jövedelem
  • Ingyenes céges buszjáratok több, mint 100 településről
  • Bónuszok (teljesítmény, lojalitás, jelenléti)
  • 3 hónap után cafetéria
  • Tiszta, rendezett munkahely
  • Támogató közösség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye

  • Hatvan
Cégnév: HumanCentrum Kft.