Feladatok

  • A raktár steril területének biztosítása, belépési jogosultság ellenőrzése légiközlekedés védelmi -és vagyonvédelmi szabályok betartásával
  • Személybejáró ajtón történő egyéni kártyahasználat ellenőrzése
  • Visitor kártyák kezelése, látogatók adatrögzítése
  • Teherkapuk folyamatos ellenőrzése, árumozgatók belépési jogosultság ellenőrzése
  • Műszaknapló vezetése, rendellenességek dokumentálása, és jelentése
  • Munkavégzés folyamatos munkarendben (12 órás műszak, nappal – éjszaka váltásban)

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Teljeskörűen bejelentett munkaviszonyt, korrekt bérelszámolást
  • Fizetés: Nettó 300 000-400 000 Ft között
  • SZÉP kártya juttatást
  • Bejárási támogatást (üzemanyag-térítés, illetve bérlettámogatás)
  • Munkaruhát, oktatást, fejlődési lehetőséget
  • Hosszú távú munkalehetőséget, biztos megélhetést.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Ha felkeltettük érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, jelentkezz a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, küldd el nekünk Magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!

Cégnév: Menzies Aviation Hungary Kft.