Feladatok:

  • Átvizsgálja, teszteli az alapanyagokat vagy a legyártott termékeket

  • Vizuális és funkcionális tesztelés

  • Gyártásközi ellenőrzés

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség

  • ANGOL nyelvtudás előny

  • Részletekbe menő figyelmes munkavégzés

  • Műszaki és problémamegoldó beállítottság

  • Affinitás vezetői pozícióban

  • Betanulás alatt 1 műszakos munkarendvállalása

Amit kínálunk:

  • Megemelt alapbért

  • A belépési hónap után Nettó 25.000Ft Cafeteria szép kártyára

  • A próbaidő letelte után bónusz lehetőség!

  • 5% Jelenléti bónusz

  • 10% Teljesítmény bónusz

  • Utazástámogatás --> Autóval 45 Ft/km Tömegközlekedéssel 86%

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség előre lépési lehetőséggel.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Fót

  • Munkavégzés 1 műszakos munkarendben (8.30-17.30, amiben 1 órás ebédszünet is van

  • A jelentkezéshez önéletrajz megléte szükséges

  • Szállást a munkalehetőséghez sajnos nem biztosítunk

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Király Enikő Réka