Kifli.hu Shop Kft.

Quality Assurance Specialist

A Kifli egy kirobbanóan sikeres cseh élelmiszer webáruház nemzetközi piacra lépésének első állomása. Kiemelkedően ügyfélbarát hozzáállás, fiatalos lendület és kiváló minőség jellemzi termékeinket és szolgáltatásainkat Budapesten és az agglomerációban. Raktárunk Kőbányán található, jól megközelíthető helyen.

Feladatok

  • Szállítói fejlesztések, ellenőrzések (termék, jelölés, specifikáció, technológia, minőségirányítási rendszer stb.)
  • Termékellenőrzési folyamatok szakmai támogatása
  • Szállítói visszáru és szállítói problémák, vásárlói reklamációk rendszeres trend elemzése
  • Beszerzéssel szoros együttműködés a szállító és a termékminőség fejlesztése tekintetében
  • QA projekteben való részvétel
  • Egyéb Quality-vel kapcsolatos feladatok a vezetője utasítása szerint

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves technológiai vagy minőségbiztosítási területen eltöltött szakirányú szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Amit kínálunk

  • Munkádnak közvetlen hatása lesz a vállalat eredményeire a szakmai fejlődés és továbbképzés lehetőségét kínáljuk, továbbá egy nagyszerű társaságot körülötted
  • Munkahelyi extra: parkoló, kutyabarát, ingyen gyümölcsök, snackek, ingyen kávé, üdítők

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Cégnév: Kifli.hu Shop Kft.