Feladatok

  • Minőségbiztosítási rendszerek működtetése és fejlesztése;
  • Minőségbiztosítási rendszer belső auditjainak elvégzése;
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos jelentések, kimutatások készítése;
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos oktatások szervezése és megtartása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok (élelmiszermérnök, élelmiszerbiztonsági- és minőségi mérnök vagy egyéb releváns terület)
  • Önálló, felelősségteljes és precíz munkavégzés;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Microsoft Word és Excel felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent

  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban;
  • Minőségirányítási területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezést;
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalatot;
  • Modern munkakörnyezetet;
  • Bejárási támogatást;
  • Teljes munkaidőt.

Céginformáció

A Master Good Cégcsoport Magyarország egyik legsikeresebb családi vállalkozása, amely integrált takarmány-termeltetéssel, -baromfitenyésztéssel, -keltetéssel, brojler hízlalással és feldolgozással foglalkozik. Az élő baromfi elsődleges feldolgozását (vágás, darabolás) és a tovább feldolgozott termékek előállítását a Master Good Kft. szervezi és irányítja.
Cégnév: MASTER GOOD Kft.