Feladatok

  • pultos/ pénztáros feladatok ellátása
  • street food ételek elkészítése ( hamburger, sült krumpli, hot dog)
  • a vendégek figyelmes, udvarias, gyors kiszolgálása
  • korszerű pénztárgépek és egyéb eszközök kezelése
  • havi rendszerességgel pontos leltárfelvétel, adatszolgáltatás

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség és/vagy
  • szakmai területen szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • megbízhatóság, precizitás, pontosság, felelősségtudat
  • csapatmunkára való képesség
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány, érvényes tüdőszűrő eredmény

Amit kínálunk

  • színvonalas munkakörnyezet
  • fix, teljes körűen bejelentett munkahely
  • stabil szervezeti háttér
  • tervezhető, kiszámítható munka és szabadidő
  • Cafeteria

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el számunkra.

Cégnév: NKE Campus XXI. Szolgáltató Nonprofit Kft.