Feladatok

Budapest frekventált helyein (Árkád Bevásárlóközpont / VII. Thököly út 10. / Gobuda Mall) lévő üzleteinkbe keresünk önállóan is dolgozni tudó kollégákat pultos-barista munkakörbe.

Elvárások

Mit várunk el Tőled?
  • önálló munkavégzést és csapatjátékos hozzáállást egyaránt
  • pultos / kereskedelmi tapasztalatot (barista tapasztalat előny)
  • társalgási szintű  angol nyelvtudást
  • vevőközpontú, kedves kiszolgálást
  • kasszarendszer kezelését
  • lelkes, nyitott, vidám, pörgős személyiséget
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készséget

Előnyt jelent

  • műszakvezetői tapasztalat (nem feltétel)
  • barista tapasztalat (nem feltétel)
  • ha szeretsz és ismersz Bennünket
  • referencia

Amit kínálunk

Fiatalos, lendületes, energikus csapat tagjaként, trendi, igényes, tiszta, modern üzleteinkben kínálunk NEKED változatos, hosszú távú munkahelyet.

Mit ajánlunk?
  • teljes munkaidős bejelentés
  • fizetett szabadság
  • stabil, megbízható háttér
  • korrekt bérezés
  • egyéni tréningek, barista képzés
  • előre tervezhető havi munkarend
  • munkaruha
  • céges kedvezmények (50%)
  • napi étkezés
  • havi rendszeres cafeteria
  • munkavégzés helyétől függően parkolási lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Magyarországon 9. éve működő, piacvezető, országos fánkozó-kávézó franchise hálózatként stabil, megbízható munkahelyet biztosítunk leendő kollégánknak. Ha szeretnél egy összeszokott, jó fej, pörgős csapat tagja lenni, Nálunk a helyed.
KOCKAFÁNK - fánk másképp

Kérjük jelentkezésedhez csatold fényképes szakmai önéletrajzod. Köszönjük
Cégnév: TheBox Donut Kft.