Feladatok

Naperőművek kivitelezéséhez kapcsolódó projekt előkészítése:
  • Kapcsolatot tart a projekt által érintett hivatalos szervekkel
  • Ütemterv, cash flow tábla összeállítása
  • Munkavégzéshez szükséges dokumentumok, szerződések előkészítése
  • Egyeztetés alvállalkozókkal, mérnöki csapattal, beszerzéssel

Projekt felügyelete, koordinálása:
  • Kivitelezési munkákkal kapcsolatos szervezési teendők elvégzése
  • Napi szintű kommunikáció az építésvezetőkkel, alvállalkozókkal
  • A projekt folyamán felmerülő problémák kezelése
  • Heti szintű munkaterület bejárás
  • Projekt költségeinek felügyelete, kifizetések kontrollálása

Projektek monitorozása:
  • Jelentések készítése
  • Ütemterv nyomon követése
  • Cash Flow frissítése

Elvárások

  • Műszaki szakirányon szerzett főiskolai/egyetemi végzettség (preferáltan energetikai-, villamos- vagy gépészmérnök)
  • Minimum 1-3 éves releváns munkatapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Kiváló problémamegoldó- és szervezőkészség
  • Önálló és rugalmas munkavégzés
  • Döntésképesség

Előnyt jelent

  • Tervező programok ismerete (AutoCAD, ArchiCAD stb.)
  • Középfokú / kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Innovatív energetikai beruházásokban való részvétel
  • Szakmai fejlődési- illetve karrier lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos, összetartó csapat

Céginformáció

Az Electron Holding Zrt. egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen, energiatermelésen át egészen a kereskedelemig és a rendszerszintű villamosenergia szabályozásig terjed. Dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk projektvezető kollégát, Magyarország területén országszerte elhelyezkedő napelemes erőműveink kivitelezési munkáihoz

A „JELENTKEZEM” gombra kattintás után csatolt dokumentumként küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét. Köszönjük!
Cégnév: Electron Holding Zrt.