Feladatok

Projektmenedzsment

  • digitális projektek teljes menedzselése,
  • részvétel a fejlesztési projektek felmérésében többek között: tervezésében, timingok és költségvetések, drótvázak, specifikációk elkészítése, a gyártási, fejlesztési folyamatok és a teljesítések ellenőrzése, elkészült szoftver tesztelése, utánkövetése
  • fejlesztési projekt vezetése Jira rendszerben
  • szoftverfejlesztési dokumentációk készítése
  • fejlesztéshez kapcsolódó külső szolgáltatások kezelése, monitorozása (smpt2go, sentry, Google Analytics, reCAPTCHA, stb.)
  • projekt adminisztráció és ahhoz kapcsolódó pénzügyi adminisztráció

Team menedzsment

  • fejlesztői csapat összefogása, koordinálása,
  • folyamatos egyeztetés a mindenkori vezető fejlesztővel

Kapcsolattartás

  • egyeztetés kollégákkal, rendszergazdákkal, kreatív- és szoftverfejlesztő alvállalkozókkal, szükség szerint más gyártókkal
  • ügyfelek/ ügyfélkapcsolatért felelős személyek tájékoztatása a digitális produkciós tervek illetve megvalósítási fázisok állásáról, felmerülő problémák kezelése
  • szükség szerint egyeztetés ügyfelekkel

Elvárások

  • Rendelkezz legalább 2-3 év gyakorlattal IT projektek koordinálásában, vezetésében
  • Tudd, hogy hogyan épül fel egy fejlesztési projekt, ismerd a mérföldköveit, legyen tapasztalatod agilis szoftverfejlesztésben
  • Legyél tisztában az alapfogalmakkal front-end, back-end fejlesztés, infrastruktúra üzemeltetés területen (CMS, API, UAT, cron, loadbalancer, stb)
  • Ne okozzon problémát egy félnapos edm fejlesztés koordinálása, de egy ezer óra feletti website fejlesztés menedzselése se
  • Legyen gyakorlati tapasztalatod projektmenedzsment rendszerrel/ rendszerekkel és tudd, hogy hogyan lehet a segítségégükkel feltaskolni egy projektet (Asana, Jira, Trello, stb)
  • Egyaránt beszéld az ATL projektmenedzserek és a fejlesztők ‘nyelvét’ is
  • Tudj csapatban dolgozni, fejlesztőket összefogni és vezetni
  • Legyen határozott fellépésed, jó szervezőkészséged, legyél proaktív és önálló
  • Érdeklődj a digitális technológia iránt, folyamatosan képezd magad új, innovatív megoldásokkal kapcsolatban, ismerd a legmodernebb IT trendeket

Előnyt jelent

  • Ha van drótváz készítésében tapasztalatod (Figma, Axure, vagy más eszköz ismerete)
  • Ha van Scrum master / Product Owner szerepkörben tapasztalatod
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul

Amit kínálunk

  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Menő projektek
  • Dinamikus, fiatalos, összetartó csapat
  • Stabil munkahely, versenyképes jövedelem
  • Kellemes, modern irodai környezet
Cégnév: Artificial Digital Kft