Tech People Hungary Kft.

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

PROJEKTMENEDZSER (AG)

A cégről:

Megbízónk jövőbemutató technológiákat tervez és kivitelez kicsitől a legnagyobb és legkiemelkedőbb intézményekbe. Feladataik változatosak, színesek és izgalmasak, irodaházak, kiskereskedelmek, oktatási intézmények, sportlétesítmények, kórházak, színházak, ipari objektumok tervezéseiben és kivitelezéseiben vesznek részt.

Főbb feladatok:

  • Komplex épületvillamossági tervezési projektek menedzselése: erősáramú, biztonságtechnikai, informatikai és audiovizuális mérnökök munkájának összehangolása házon belül és házon kívül
  • Audiovizuális, biztonságtechnikai és informatikai hálózat projektek kivitelezési munkálatainak menedzselése
  • Belső kollegák és külső alvállalkozók idejének beosztása, feladatok kiosztása, határidők betartatása
  • Információk, anyagok begyűjtése és megfelelő szétosztása, résztvevők informálása
  • Ügyfelekkel, társvállalkozókkal egyeztetések, munka szervezések, kooperációk megtartása
  • Beszerzések ütemezése, beszállítók menedzselése
  • Költségkeretek betartása, belső elszámolások készítése excelben

Várunk csapatunkba, ha az alábbiakban Magadra ismersz:

  • Van legalább 5 év tapasztalatod projektmenedzsmentben
  • Műszaki beállítottság, azon belül is az audio-video, informatikai, biztonságtechnikai rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat előny, de nem kizáró elvárás
  • Érdekelnek a modern rendszerek nyújtotta megoldások és nyitott vagy az új technológiákra
  • Kreatívan állsz a feladatokhoz
  • Jól kommunikálsz és szereted ápolni az emberi kapcsolatokat
  • Feladatorientált és precíz hozzáállású vagy
  • Csapatba is és önállóan is végzed a munkád

Amit kínálunk Számodra:

  • Magyarország változatos projektjeiben való munkavégzés
  • Komplex, innovatív, jövőbe mutató technológiák megismerése és alkalmazása
  • Önállóság, bizalom, rugalmas munkaidő és lehetőség otthoni munkavégzésre
  • Hosszútávú, kiszámítható munkavégzés, biztos vállalati háttér
  • Rugalmas és kellemes munkahelyi körülmények, segítőkész, kreatív csapat
  • Versenyképes jövedelem, utazás hozzájárulás, sikerdíj alapján számolt jutalékrendszer
  • Notebook, mobiltelefon korlátlan előfizetéssel
  • Csapatépítő elvonulások, személyiség és szervezet fejlesztő tréningek
  • Folyamatos angol tanfolyam
  • Szakmai tréningeken, bel- és külföldi konferenciákon való részvétel
  • Egészségügyi biztosítás és szolgáltatások

Szeretnél egy profi mérnök csapat tagja lenni, miközben innovatív szakmai feladatokban is fejlesztheted tudásodat?

Jelentkezz önéletrajoddal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Tech People Hungary Kft.