Feladatok:

  • Palettázó gép kezelése, hiba esetén hibaelhárítás (nem műszaki). A termelő sor késztermékeinek raklapra történő szabvány szerinti, esetenként kézi rakodása. Alapanyag, csomagolóanyag biztosítása a palettázó géphez.

  • Raklapjelölő címkéket felhelyezi minden palettára. A címkézőben szükség esetén a címkét cseréli. Címkéző megfelelő, rendeltetésszerű kezelése. Dokumentáció pontos, naprakész vezetése.

  • A folyamatban lévő feladatokat, a munkához kapcsolódó tudnivalókat átadja a kollegájának. Szükség esetén leváltja, helyettesíti őket. Munkája során együttműködik az üzem más dolgozóival.

  • Munkájának befejezésével a munkaterületét és munkavégzéshez használt eszközöket tisztántartja.

  • Felelős az- esetleges és időszakosan rábízott – áruk, fogyóeszközök és segédanyagok kezeléséért, takarékos felhasználásért.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség / szakmunkás bizonyítvány

  • 3 műszakos munkarend vállalása

  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Munkaközi szünetet nem kell ledolgozni

  • SZÉP kártya juttatás havonta

  • Házasságkötés esetén nettó 50 ezer Ft-tal, gyermek születése esetén nettó 100 ezer Ft-tal járul hozzá a cég

  • Ingyenes céges buszjáratok: Nagykőrös, Kecskemét, Csépa, Tiszaug, Tiszakécske, Lakitelek, Tiszaalpár

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Kecskés Lizett