Feladatok:

  • Palettázó gépek kezelése
  • Alapanyag, csomagoló anyag biztosítása a gépekhez
  • A termelősor késztermékeinek raklapra történő szabvány szerinti kézi rakodása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetői képesítés és jogosítvány
  • Jó egészségi állapot és fizikum
  • Figyelmes munkavégzés
  • Több műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Műszakpótlék 30%
  • Cafeteria nettó 8.000 Ft próbaidőre visszamenőleg is
  • Kapacitás bónusz 18%
  • Ingyenes céges buszjárat: Nagykőrös – Kecskemét (Szőlőfürt Fogadó) – Nyárlőrinc; Csépa-Tiszaug-Tiszakécske-Lakitelek-Tiszaalpár-Nyárlőrinc
  • Autóval történő bejárás esetén NAV norma + 15 Ft/km
  • Bruttó 30.000 Ft-ot adunk Neked, ha az Általad ajánlott és felvételt nyert új munkatárs 2 hónapnyi munkaviszonyt letöltött Nálunk

Egyéb információ az állásról:

  • Munkakezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Nyárlőrinc
  • Munkavégzés: 3 műszakos munkarendben
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Mihályi Martina