FESTO-AM Kft.

A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén.

Munkaadóként elsődleges a biztonság, különösen munkavállalóink szempontjából. Kiemelt figyelemmel a gyártásban dolgozókra, akik ötleteinket valósítják meg. Biztos, hosszú távú fejlődést nyújtó munkahelyet kínálunk, kiemelkedően korszerű, tiszta és biztonságos környezetben. Nálunk kellemes a munkahelyi légkör, tisztelet, csapatszellem és vonzó fejlődési lehetőség vár Rád!

Üdvözlünk a Festo magyarországi gyártócsapatában!

Operátor (SA/System területre)

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén.
Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük csapatunkat.

Feladatok:

  • Különleges vevői igényekre egyedi termékek összeszerelése
  • Egyedi mérőberendezések, eszközök használata
  • Ellenőrzési műveletek elvégzése
  • TPM feladatok elvégzése
  • Gyártásindítások, Kanban kártyák kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Operátori munkakörben szerzett több éves, releváns tapasztalat
  • Jó kézügyesség
  • Tanulékonyság
  • Újdonságokra való nyitottság
  • Pontos precíz szerelés,
  • Önálló munkavégzés
  • 1 műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Műszaki végzettség

Amit mi kínálunk:

  • Az alapbéren felül:
  • Havi teljesítmény prémium
  • Cafetéria
  • Emelt műszakpótlékok
  • Sportolási lehetőség
  • Árpád hídtól induló céges buszjárat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
Cégnév: Festo AM Kft.