Feladatok:

Területenként eltérő feladatok várhatóak:
  • Fröccsöntőgép kezelő: robotok által fröccsöntött termékek elszedése a futószalagról, majd azok lesorjázása, s külön tárolóba való pakolása
  • Vizuális ellenőr: a lefestett lökhárítók ellenőrzése, megfolyás, karcolás, egyéb hibák észrevétele, ezek adminisztrációja
  • Összeszerelő: apró alkatrészek szerelése a lefestett lökhárítókba

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Terhelhetőség
  • Szerelési affinitás, monotóniatűrés
  • Jó látás, és megfigyelőképesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • 30%-os műszakpótlék
  • Jelenléti bónusz
  • Napi műszakprémium
  • Ingyenes céges buszjárat: Ágasegyháza, Ballószög, Csépa, Cserkeszőlő, Fülöpháza, Helvécia, Hetényegyháza, Izsák, Katonatelep, Kadafalva, Kerekegyháza, Kunbaracs, Kunszentmárton, Lakitelek, Nagykőrös, Orgovány, Szabadszállás, Szelevény, Tiszasas, Tiszaug, Tőserdő
  • Utazási támogatás: 18 Ft/km autó esetén, 86% tömegközlekedés esetén a bérlet összegéből
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Mihályi Martina